Bebeklerin Dünyası sloganıyla 1995 yılında adım attığımız sektörde bebeklerin, çocukların ve anne adaylarının ihtiyaç duyduğu ürünleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Mersin'de mütevazi adımlarla çıktığımız bu başarı yolculuğunda hizmet standartlarımız, ürün çeşitliliğimiz, uzman insan kaynaklarımız ve en değerli varlığımız müşterilerimizle kurduğumuz sıkı aile bağları sayesinde her geçen gün hızla gelişiyor ve büyüyoruz.

Yerel bir dinamik ve güç merkezi olmamıza rağmen, uluslararası bir vizyonla hareket ediyor; büyüme ve gelişme stratejimizi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda olumlu yönde şekillendiriyoruz.

Alışveriş alışkanlıklarının değiştiği, gelişen ve büyüyen perakende sektöründe, müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak önemli bir dönüşüm çalışmasının altına imza attık.

Görüş Bebe olarak çıktığımız başarı yolculuğunda marka çıtamızı yükselterek tüm faaliyet ve operasyonlarımızı "gorushbaby" çatısı altında birleştirdik.

Markamızın tecrübe birikimlerini geleceğe daha sağlıklı bir şekilde taşımak için attığımız bu adımda bize rehberlik eden başta müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Özelliklede bu sürecin en büyük mimarları olan anne ve anne adaylarına da ayrıca teşekkür ediyoruz çünkü "gorushbaby Annelerin Görüşüdür".

 

Misyonumuz

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, mutlu çalışanların etkileyici hizmet kalitesiyle ihtiyaç duyulan her noktada müiterilerimizle buluşturmak.

 

Vizyonumuz

Öz sermayemizle büyüme hedeflerimizi gerçekleştirerek, hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini sağlayarak anne, bebek ve çocuk mağazacılığı sektöründe öncü firma olmaktır.