Philips Avent SCF690/17 Natural PP Biberon 125 ml

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : ₺67,65(KDV Dahil)
İndirimli : ₺57,90(KDV Dahil)
₺19,69 'den başlayan taksitlerle
Hızlı Teslimat aynı Gün Kargo

Bebeklerin doğumundan itibaren kullanıma uygundur. Bebeğin beslenmesine, sıvı gıdaları almasına yardımcıdır. Yeni doğanlar için yavaş akış özelliğine sahiptir. Emziği silikondan üretilmiştir. Herhangi bir kokuya ya da tada sahip değildir. Emziğin sahip olduğu yaprakcıklar sayesinde, bebek emziği kolayca kavrar ve emer

AVENT SCF690-17 NATURAL PP BİBERON 125 ML TEKLİ 

Ürün Adı: Avent Scf690-17 Natural Pp Biberon Tekli

Ürün Miktarı: Bir adet ürün 125 ml

Ürün Özellikleri: Bebeklerin doğumundan itibaren kullanıma uygundur. Bebeğin beslenmesine, sıvı gıdaları almasına yardımcıdır. Yeni doğanlar için yavaş akış özelliğine sahiptir. Emziği silikondan üretilmiştir. Herhangi bir kokuya ya da tada sahip değildir. Emziğin sahip olduğu yaprakcıklar sayesinde, bebek emziği kolayca kavrar ve emer.


Sonuç: Bebeğin sıvı gıdaları almasına ve beslenmesine yardımcıdır.


Kullanım Şekli: Kullanmadan önce yeterince temiz olduğundan emin olun. Süt, su ve ufak parçalı mamalar için kullanılabilir.


İçerik: Biberon şişesi BPA içermez.

Bebeğin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz biberon, bebeğinizin sağlıkla ve güvenle beslenmesini sağlamaya yardımcı olacak bir üründür.

Özel olarak geliştirilmiş olan Natural serisine ait olan biberon 125 ml boyutundadır.

Bebeğinizi beslerken biberon kullanıyorsanız sizin için işinizi daha kolay bir hale getirmeye yardım edecek, en doğal beslenmeyi sağlamaya yardımcı olacak bir biberondur ve 125 ml olan forma sahiptir.


Emziğinin taç yaprağı şeklinde olan yapısı ile anne göğsünü andırır ve bebeğin kolayca kavramasını ve beslenmesini kolaylaştırmaya yardımcı olur.
Bebeğe sahip olduğu yaprakçıklar ve sistemle doğal bir emme hissi sağlamaya yardım eder. Yavaş akış özelliğine sahiptir.
Emziğin de yumuşak ve esnek olmasını sağlamaya yarayan yaprakçıkları vardır.


Ayrıca sahip olduğu antikolik sistem, ikili valf tasarımı bebeğin beslenirken hava yutmasını engellemeye ve bunun neden olabileceği rahatsızlığı engellemeye yardımcı olur. Bebeğin doğumundan itibaren kullanılabilir ve natural emzik içerir. 125 ml olan formu ile bebek küçük elleriyle rahatça kavrayabilir. Süt, su ve küçük parçalı mama tüketimi için kullanılabilir.


Biberon şişesi polipropilenden üretilmiştir ve BPA içermemektedir. Biberonun emziği silikondan üretilmiştir. Silikon malzemesi ısıya dayanıklı olduğu için hijyen sağlanması kolay olur,kaynatılabilirler. Koku ve tadı yoktur, şeffaftır.


İkili valf tasarımı bebeğin hava yutmasını engellerken, emziğin içerisinde bulunan yaprakçık şeklinde olan kabartılar, emziğin esnekliğini arttırmaya yardımcı olacak, bu şekilde de bebeğin beslenmesi daha keyifli olabilecektir.


Bebeğin büyürken ilk 6 ay boyunca sadece anne sütü alması önerilmektedir. Ancak bazı durumlar sebebiyle annenin sütü olmaz, yetersiz olabilir, bebek anne memesini almaz. Bebeğe mama ya da anne sütünü biberonlarla verebilirsiniz. Böyle durumlarda bebeğin beslenmesi için biberonlar büyük yardımcınız olacak ürünlerdir.


Bebeğinizin doğumundan başlayarak farklı ihtiyaçlarınız için değişik çözümler sunmaya yardım eden ürünleri ile Avent, 30 yıla yakın bir süredir anne ve babaların yanında olmuştur. Ürünlerini tasarlarken doğadan esinlenen Avent, zorlu ve keyifli ebeveynlik yolculuğunuzda sizin işinizi ve hayatınızı kolaylaştırmaya yardım için çalışıyor.


Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.